Szkoła Pomorza

Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie została potrójnym zwycięzcą w Plebiscycie Szkoła Pomorza 2014 w kategorii Szkoła Podstawowa, organizowanym przez Dziennik Bałtycki.

Wejherowska „jedenastka” zdobyła tytuł najpopularniejszej szkoły w woj. pomorskim. Nagrodą była tablica interaktywna i pakiet programów Lekcjotek@. Nauczycielka SP 11 Weronika Adamska zajęła pierwsze miejsce w kategorii nauczyciel młodszych klas szkoły podstawowej, natomiast klasa III B została najsympatyczniejszą klasą wśród podstawówek na Pomorzu.
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie Andrzej Gredecki odebrał nagrodę w gmachu Filharmonii Bałtyckiej, gdzie nagrodzono najlepszych nauczycieli, a także szkoły podstawowe i gimnazja na Pomorzu.
– Cieszę się z tytułu najpopularniejszej szkoły – mówi Andrzej Gredecki, dyrektor ZSO nr 2 w Wejherowie. – W szkole stawiamy na dobrą atmosferę i wszechstronny  rozwój uczniów.

W ostatnich dniach roku szkolnego w I LO im. J. Sobieskiego w Wejherowie zorganizowano Dzień Sportu . W zmaganiach sportowych wzięły udział reprezentacje klas I  i  II . Młodzież rywalizowała w 6 konkurencjach:  tenis ziemny, piłka nożna, streetball, palant, przeciąganie liny, piłka siatkowa.
Centralną częścią szkolnego święta sportu była rywalizacja o Puchar Dyrektora ILO w tenisie ziemnym.  Do turnieju zgłosiło się 20 amatorów tenisa. W kategorii dziewcząt zwyciężyła  Aleksandra Budnik, w kategorii chłopców – Dorian Suchomski.
Młodzież chętnie rywalizowała w poszczególnych konkurencjach,  w atmosferze dużych emocji i dobrej zabawy.
Nie lada atrakcją tego dnia było otwarcie  kącika rekreacyjno-integracyjnego wyposażonego przez Starostwo w piecyk grillowy .
W czasie wakacji szkolna strefa sportowo-rekreacyjna jest otwarta dla wszystkich uczniów i rodziców.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.