Boks. Wejherowianka mistrzynią Polski!

Julia Wasiakowska z WKB Gryf Wejherowo zdobyła złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Sokółce w kategorii do 54 kg, pokonując w finale Angelikę Arendacz.

Gratulujemy!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...