Uczcili pamięć ofiar

Motocyklowy Rajd Piaśnicki

Liczni motocykliści uczestniczyli w corocznym Motocyklowym Rajdzie Piaśnickim, aby uczcić pamięć ofiar zbrodni w Lesie Piaśnickim w 1939 roku.

 

W Sanktuarium Piaśnickim odbyła się uroczysta msza święta w intencji ofiar zbiorowych egzekucji dokonanych przez Niemców m.in. na mieszkańcach Pomorza. Było to spotkanie wielu przyjaciół, wspólnot i pasjonatów z regionu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...