Rodzina potrzebuje wsparcia

W ramach akcji „Nasz Dom” Fundacja „Pomagam” stara się pomóc rodzinie z Gałąźni Wielkiej niedaleko Słupska. Państwo Pluto-Prądzyńscy mają czworo dzieci. Dwoje z nich ma czterokończynowe porażenie mózgowe i wymaga szczególnej opieki. Rodzice dzielnie zmagają się z przeciwnościami, ale nie mają domu. Fundacja gromadzi srodki na zakup drewnianego domu dla tej rodziny.
Oto fragment listu matki, który trafił do Fundacji:
„Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na budowę domu dla naszej rodziny. Mieszkamy w powiecie bytowskim, w gminie Kołczygłowy. Zanim urodziła się najmłodsza córeczka Emilka, przez kilka lat mieszkaliśmy w malutkim, ciemnym, nieogrzewanym pokoju przy rodzinie z synem Damianem oraz dwójką ukochanych bliźniaków Danielem i Dawidem. Obaj chłopcy są bardzo chorzy. Mąż zdeterminowany zapewnieniem dzieciom nieco lepszych warunków wyremontował budynek gospodarczy za domem (chlewik) i przystosował go jak tylko potrafił na potrzeby mieszkaniowe. Niestety, w mieszkaniu jest wilgoć, a co za tym idzie grzyby i pleśń na ścianach. Bliźniaki nieustannie chorują na infekcję górnych dróg oddechowych, spędzają dużo czasu w szpitalach. Coraz trudniej jest ich wyleczyć. Coraz gorzej też znoszą pobyt w szpitalu, nie chcą jeść, tracą bardzo dużo na wadze”.
Razem z Fundacją zwracamy się z prośbą o wsparcie dla tej wspaniałej Rodziny. W ramach akcji „Nasz Dom” pomóżmy im zakupić drewniany dom, który umożliwi godne życie.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.