Medale

W prestiżowym IV Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo, w którym wystartowały  prawie wszystkie  kluby z województwa pomorskiego, Agata Syska z wejherowskiej szkółki Judo-Dragon Wejherowo została finalistką w kat. do 30 kg. W finale Agata spotkała się z zawodniczką gdyńskiego „Galeona”, którą pokonała po emocjonującej walce, zdobywając mistrzostwo w tej kategorii.
* * *
W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów w kickboxingu. Srebrny medal w pointfighting oraz brązowy w light contact zdobyła Patrycja Hinc z Zelewa, która trenuje w klubie Kickboxing KTS-K GOSRiT Luzino, prowadzonymprzez Rafała Karcza.
Na matach walczyło prawie 200 zawodników z ponad 40 polskich klubów kickboxingu. Patrycja startowała w wadze do 55 kg. Z racji tego, że zawodniczka ma 17 lat, w przyszłym roku jeszcze będzie miała szansę sięgnąć po złoto w kategorii juniorów, gdyż ta grupa wiekowa w kickboxingu kończy się z dniem 19. urodzin.
* * *
GOSRiT Luzino brał udział w Pucharze Polski w kickboxingu kadetów. Zuzia Kalbarczyk dwukrotnie sięgnęła po Puchar Polski w kat. do 42 kg (pointfighting oraz light contact). Złoto zdobył także Filip Stark.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.