Puchar dla Borhydu
Reprezentacja wejherowskiego Borhydu w Konopiskach k/Częstochowy w Międzynarodowym Integracyjnym Turnieju Boccia „Prometeus – Cup 2014” wywalczyła puchar Marszałka Województwa Śląskiego. 
Wejherowianie składzie: Genowefa Lenda (grający kapitan i trener), Leszek Lenda, Radosław Szatkowski i Andrzej Puchowski, jako jedyna drużyna, zwyciężyli we wszystkich swoich meczach w turnieju. Startowało 106 zawodników i zawodniczek z Chorwacji, Słowacji , Ukrainy i Polski (Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Zielona Góra, Giżycko, Rędziny, Częstochowa, Libiąż, Jaworzno, Pińczów, Wejherowo, Konopiska). W ścisłym finale Borhyd najpierw pokonał 7:3 Integracyjny Klub Sportowy Zieloni Zielona Góra, w kolejnym meczu zwyciężył 6:4 słowacki Fafalletta Żylina.
L.L.