Wejherowo wicemistrzem MTK

Siatkówka

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie zorganizowano Mistrzostwa Samorządowe Małego Trójmiasta Kaszubskiego w siatkówce. Zwyciężyła drużyna z Rumi, a samorząd miasta Wejherowa wywalczył wicemistrzostwo.

 

Trzecie miejsce zajęła ekipa ze Starostwa, reprezentująca powiat wejherowski, a czwarte miejsce zajęli gospodarze turnieju, czyli Reda. W sportowej i pełnej emocji oraz energii atmosferze rozegrano pasjonujące pojedynki, które pokazały, że współpraca między samorządami może mieć również bardzo pozytywne oblicze.
Reprezentacja samorządu Wejherowa złożona była z radnych miejskich oraz zastępcy prezydenta miasta Arkadiusza Kraszkiewicza. Pojedynki były zacięte, ale prowadzone w duchu fair play.
Gratulujemy!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Loading...