Zderzyły się samochody

Przechodnie i mieszkańcy usłyszeli huk i brzęk, kiedy w piątkowe przedpołudnie na jednym z ruchliwych skrzyżowań Wejherowa zderzyły się dwa samochody. U zbiegu ulic 12 Marca, Wniebowstąpienia i Judyckiego doszło do wypadku drogowego z udziałem Opla Corsy i Peugeota.

W piątek, 19 sierpnia, ok. godziny 10.30 kierujący Peugeotem 81-letni mieszkaniec woj. lubelskiego, jadący ul. 12 Marca w kierunku centrum Wejherowa, wjechał na wspomniane skrzyżowanie. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo ulicą Wniebowstąpienia Oplowi, którym kierowała mieszkanka Wejherowa.

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodów, na skutek którego pasażerka Opla Corsy doznała urazu kręgosłupa. Na miejscu zjawili się policjanci z KPP Wejherowo oraz strażacy, którzy pomogli usunąć oba uszkodzone pojazdy ze skrzyżowania, aby przywrócić normalny ruch samochodowy w tym miejscu. Nie doszło do poważnych utrudnień ani korków.
Jak nas poinformował asp. sztab. Wiesław Krause z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, w miniony weekend doszło do aż pięciu wypadków drogowych w powiecie wejherowskim, m.in. w rejonie Luzina i Szemuda.

Strażacy z wejherowskiej jednostki musieli m.in. usunąć ze skrzyżowania oba samochody, które utrudniały ruch w tym miejscu.
Strażacy z wejherowskiej jednostki musieli m.in. usunąć ze skrzyżowania oba samochody, które utrudniały ruch w tym miejscu.

Na szczęście nie były to wypadki tragiczne, ale odniesione rany, poważny stres i uszkodzenia samochodów przysporzyły wielu osobom przykrości i zmartwień.
BJ.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.