Sposób na odpady

30 kwietnia br. Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie Sp. z o.o. zakończył przyjmowanie zgłoszeń do organizowanego przez siebie  konkursu „Jasne zasady sposobem na odpady”. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie atrakcyjnych nagród odbędzie się w czerwcu.

– Konkurs skierowany jest do mieszkańców Wejherowa i polega na ich aktywnym udziale w segregacji odpadów – wyjaśnia Roman Czerwiński, prezes ZUK w Wejherowie. – Jeden z celów konkursu został osiągnięty poprzez liczny udział mieszkańców w akcji. Do konkursu zostały zgłoszone 72 punkty składowania odpadów komunalnych, co daje 4837 gospodarstw domowych. Chciałbym podziękować uczestnikom za chęci i motywację do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. W szczególności dziękuję Wejherowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej za największe zaangażowanie.
Zgodnie z regulaminem, maj jest miesiącem weryfikacji, na podstawie której ZUK oceni aktywność w segregacji odpadów przez zgłoszonych mieszkańców. W czerwcu zaplanowano ogłoszenie wyników oraz wręczenie atrakcyjnych nagród.
– Dzięki tak dużemu zaangażowaniu mieszkańców, zwłaszcza mieszkańców bloków, mamy nadzieję, że Wejherowo będzie jeszcze bardziej przyjazne środowisku – wyraża swoje zadowolenie Roman Czerwiński.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.