Kupiono mobilny aparat USC

Ponad 19 tysięcy zł dla Hospicjum Domowego

Dzięki środkom zebranym ze zbiórki oraz licytacji podczas spektaklu charytatywnego „Intryga doskonała” Hospicjum Domowe pw. św. Judy Tadeusza w Wejherowie otrzymało ponad 19 tys. zł, za co zakupiło mobilny aparat USG.

 

– Jesteśmy wdzięczni za każdy dar serca, pomoc i szlachetny gest, wciąż wzruszeni, pełni nadziei i sił do dalszych działań, pragniemy ogłosić, że pozyskana kwota z dystrybucji wejściówek-cegiełek na poniedziałkowy Spektakl charytatywny „Intryga doskonała” oraz z licytacji wynosi 19 565,50 zł – czytamy na mediach społecznościowych wejherowskiego Hospicjum Domowego. – Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję (…) Już oficjalnie możemy ogłosić, że sprzęt, którym teraz dysponujemy to bezprzewodowy, mobilny aparat do szybkiej i precyzyjnej diagnostyki, który doskonale nadaje się do pracy w trakcie wizyt domowych w celu sprawnej oceny stanu pacjenta. Jest to urządzenie bardzo przydatne w diagnostyce naszych pacjentów, gdy transport pacjenta do szpitala jest utrudniony bądź niemożliwy.
Przypomnijmy, że w spektaklu przygotowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną we współpracy z Wejherowskicm Centrum Kultury wystąpiły osoby znane z życia publicznego oraz artystycznego w naszym mieście.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.