Gryf częściej przegrywa

Piłka nożna. IV liga

W IV lidze pomorskiej Gryf Wejherowo walczył o punkty z Aniołami Garczegorze. Po wyrównanym spotkaniu na Wzgórzu Wolności padł remis 1:1. Kolejne dwa pojedynki z gdyńskim Bałtykiem oraz ze Spartą Sycewice WKS Gryf Wejherowo niestety przegrał.

 

W meczu z Aniołami Garczegorze pierwsi bramkę zdobyli goście, ale gryfitom jeszcze przed przerwą udało się wyrównać, bo strzelili gola z rzutu karnego. Strzelcem został M. Leske.
W drugiej połowie obie drużyny miały okazje do strzelenia gola, jednak więcej bramek w spotkaniu nie padło.
Natomiast w pojedynku ligowym w Gdyni z Bałtykiem, Gryf Wejherowo doznał dotkliwej porażki. Żółto-czarni przegrali 3:1, a bramkę honorową dla wejherowian strzelił M. Leske.
Ostatnie weekendowe spotkanie ligowe Gryf rozegrał u siebie. Tym razem zmierzył się ze Spartą Sycewice. Niewykorzystane sytuacje w trakcie meczu się mszczą. Gospodarze osiągnęli w meczu wyraźną przewagę i wypracowali kilka dogodnych sytuacji pod bramką gości.
Nikt nie spodziewał się takiego obrotu gry, że jedynego gola strzeli K. Faltyński, natomiast goście w ciągu ośmiu minut strzelą dwie bramki i zwyciężą.

W tabeli IV ligi Gryf Wejherowo zajmuje 9. miejsce.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.