Złote i srebrne medale

Kickboxing. Puchar Polski

W rozegranym w Płocku Pucharze Polski juniorów, seniorów i weteranów w kickboxingu drużyna składająca się z zawodniczek i zawodników z Wejherowa i Luzina, wywalczyła siedem medali, w tym pięć złotych i dwa srebrne.

 

Puchar Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i kick-light odbył się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Dwie zawodniczki z powiatu wejherowskiego wywalczyły złote medale. Są to: Oliwia Noetzel z Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego (dwukrotnie w pointfighting do 60 i 65 kg), a także Julia Drewa (pointfighting do 70 kg), KTS-K GOSRiT Luzino oraz Żaneta Stenka (pointfighting i kick-light powyżej 70 kg) – obie KTS-K GOSRiT Luzino
Srebrne krążki wywalczyli:
Mariusz Rzymowski z Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego w kat. weteranów do 84 kg kick-light i Julia Drewa (pointfighting w kat. do 65 kg).
Trenerami Drużyny są Tomasz Hirsz i Rafał Karcz.
Gratulujemy sukcesów!
Wyjazd dofinansowany był przez Miasto Wejherowo poprzez wsparcie dla stowarzyszeń w ramach rocznych dotacji oraz przez Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej z Gdyni – Sponsora Klubu.
Na treningi kickboxingu można zapisać się do odpowiednich grup wiekowych. Szczegóły znajdują się na:    www.sportwejherowo.pl
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.