I Turniej Judo Dzieci Wejher/Dragon Judo CUP

Judo. 27 kwietnia zawody w Wejherowie

W następną sobotę 27 kwietnia w Wejherowie odbędzie się po raz pierwszy Turniej Judo Dzieci – Wejher/Dragon Judo CUP. Miejscem walk, rozgrywanych na 6 polach będzie hala sportowa Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, czyli Samochodówki.

 

Rywalizacja odbędzie się w 3 grupach wiekowych: dzieci mini (U10), dzieci młodsze (U12 i dzieci (U13), z podziałem na chłopców i dziewczyny. O godz. 9.30 odbędzie się uroczyste otwarcie zawodów, a rozpoczęcie walk najmłodszych judoków, po weryfikacji i rozgrzewce, zaplanowano o godz. 9.45. Nieco starsi zawodnicy będą walczyć na matach od godz. 12.15. Kolejna runda walk, w najstarszej grupie rozpocznie się o godz. 15.30.

 

Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy ,,TEAM Dragon” Wejherowo.
– Udział w zawodach w Wejherowie zapowiedziało się większość pomorskich klubów judo, które prowadzą szkolenie z dziećmi – mówi Maciej Syska, trener UKS Team Dragon”, który pełni funkcję kierownika zawodów. – Turniej został dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego i Miasta Wejherowa.

 

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez platformę rejestracyjną:
https://turniejejudo.pl
Rejestracji dokonują wyłącznie trenerzy lub osoby upoważnione z ramienia klubu. Rejestracja możliwa jest wyłącznie do środy 24 kwietnia, do godziny 22:00.
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.