Pięć medali

4 zawodników Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego wywalczyło 5 medali, w tym dwa złote, na Mistrzostwa Polski w Lubawie.

Bohaterką naszej drużyny została Zuzanna Kalbarczyk (kat. kadetów młodszych do 42 kg), która w pięknym stylu sięgnęła po mistrzostwo polski pointfighting, a potem po swój drugi tytuł mistrzowski w light contact.
Dwa srebrne medale wywalczyła Paulina Stenka (do 65 kg kadetów starsz.). Tytuł wicemistrza Polski zdobył też Oliwer Laskowski. Tym razem poza podium znalazła się będąca w słabszej dyspozycji Kornelia Szymańska, która zapowiedziała już ciężkie treningi i mobilizację.
Zawody zorganizowane przez Polski Związek Kickboxingu oraz czołowy Klub kickboxingu w Polsce, Champion Lubawa trenera Rafała Mazurowskiego okazały się być świetną imprezą. Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe dziękuje sponsorom wyprawy do Lubawy: Urzędowi Miasta Wejherowa, Gminie Wejherowo, dyrektorowi ZSO nr 2 w Wejherowie  A. Gredeckiemu i rodzicom zawodników.
Zuzia Kalbarczyk, jako świeżo upieczona Mistrzyni Polski weźmie udział w maju w Pucharze Polski w Krynicy Zdrój. Trzymamy za nią kciuki.

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe ogłasza nabór dzieci od lat 5 na kickboxing.
Zajęcia odbywają się w Wejherowie, na sali gimnastycznej w szkole – Os. Kaszubskie 27, w środy o godz. 17.45 oraz piątki o godz. 16.30.
Trenerem Klubu jest licencjonowany instruktor kickboxingu Rafał Karcz. Bliższe informacje u trenera: 695 650 914 oraz na stronie www.sportwejherowo.pl

Klub szuka sponsorów, aby sfinansować kosztowny wyjazd na zawody (koszt wynosi ok. 1500 zł).
Klub prosi osoby i firmy, które chcą wesprzeć Zuzię Kalbarczyk, o kontakt z trenerem Rafałem Karczem  tel. 695 650 914.
Szczegóły na stronie internetowej: www.sportwejherowo.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.