Puchar dla BorHydu

W Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Jakuba Wejhera zwyciężyła drużyna Borhydu, która pokonała w finale Niezniszczalnych Wejherowo 2:1.
Zawody rozegrano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z okazji 363 rocznicy powstania Wejherowa. Wystartowało 12 ekip. BorHyd zagrał w składzie: Leszek Stebnicki, Jakub Leske, Tomasz Dzienisz, Karol i Sławomir Albeccy, Ryszard Westphal i Patryk Formella.
Kolejne miejsca zajęli: Mechanicy Połchowo, Amator Gościcino, Albatros Wejherowo, Elektrociepłownie Gdańsk, Biali Wejherowo, Olimp Wejherowo, Elektryk Reda, Borhyd II Wejherowo, Europol Wejherowo, Nordika Wejherowo.
Organizatorem turnieju było Wejherowskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.