Dzień Kobiet w gminie Wejherowo

Tulipany, tort i dużo śmiechu

Obchody Dnia Kobiet w Gminie Wejherowo miały miejsce na tydzień przed 8 marca, kiedy przypada święto wszystkich pań. Hala widowiskowo–sportowa w Bolszewie wypełniła się do ostatniego miejsca chętnymi do uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu, zorganizowanym przez Bibliotekę i Centrum Kultury Gminy Wejherowo wraz z Urzędem Gminy.

 

Wydarzenie rozpoczęło się od serdecznego przywitania wszystkich obecnych przez wójta Przemysława Kiedrowskiego, który podkreślił znaczenie tego dnia oraz życzył, aby każdego dnia kobiety były traktowane w sposób szczególny, jak na to zasługują. Panie zostały obdarowane symbolicznymi tulipanami, przez przedstawicieli Rady Gminy.
Następnie, na scenę wkroczyła gwiazda wieczoru – Kabaret Pod Wyrwigroszem, który zabrał publiczność w pasjonującą podróż do świata humoru. Kabaret zaprezentował serię skeczy, które poruszały różnorodne tematy związane z życiem codziennym oraz relacjami międzyludzkimi. Ich dowcipne spojrzenie na świat, pełne ironii i inteligentnych point, rozśmieszało publiczność do łez, a jednocześnie skłaniało do refleksji nad pewnymi społecznymi konwencjami.
Nie zabrakło również nawiązań do tematyki kobiecej – od komicznych sytuacji z życia rodzinnego po absurdy współczesnego społeczeństwa. Każdy skecz wywoływał salwy śmiechu i aplauz ze strony zgromadzonej publiczności.
Po zakończeniu występu kabaretowego, na zgromadzonych czekała kolejna niespodzianka – tort okolicznościowy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.