Nagrody za wiersz i wiedzę o teatrze

Anna Michowska została laureatką Internetowego Turnieju Jednego Wiersza, zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie.  W bibliotece odbył się też konkurs dla gimnazjalistów.

Dyrektor Danuta Balcerowicz wręcza nagrodę poetce, Annie Michowskiej.
Dyrektor Danuta Balcerowicz wręcza nagrodę poetce, Annie Michowskiej.

Na Internetowy Turniej Jednego Wiersza wpłynęło 18 wierszy, które oceniała komisja konkursowa w składzie: Danuta Balcerowicz, Mirosław Odyniecki i  Marcin Fedoruk. Sekretarzem konkursu była Iwona Block.
Komisja zauważyła trzy tytuły: „Cisza”, „taka ty jesteś”, „nie żart”. Po krótkiej dyskusji wybrano laureatkę, którą została pani Anna Michowska za wiersz „taka ty jesteś”.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w wejherowskiej bibliotece odbył się też konkurs dla uczniów II klas gimnazjum, sprawdzający wiedzę z teorii dramatu i teatru oraz umiejętności aktorskie Czteroosobowe drużyny z Gimnazjum nr 1 i nr 3 w Wejherowie wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami inscenizacyjnymi. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 3 przygotowana przez Mirosławę Skrzypkowską. Uczniów Gimnazjum nr 1 przygotowały: Sabina Podolska i Beata Parchem-Albecka.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.