Sentymentalne spotkanie na boisku

Międzynarodowy turniej szczypiornistek

W hali sportowej wejherowskiej „Samochodówki” rozgrano turniej piłki ręcznej kobiet. Na parkiecie wystąpiły: obecna reprezentacja Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 Wejherowo, zespół absolwentek PZS 4 wzmocniony o zaprzyjaźnione ze szkołą dwie koleżanki oraz brytyjska drużyna Shropshire Handball.

 

Zawody rozpoczęły się od przywitania gości. Przy okazji wyróżniono osoby, od których zaczęła się przygoda ze sportem i piłka ręczną – nauczycieli wychowania fizycznego: Bogusław i Witold Sieg oraz Maria i Witold Turek. To oni będąc również trenerami piłki ręcznej, zarazili sportową miłością wiele lat temu Joannę Syskę, Joannę Kwiatkowską i Ilonę Loewnau. Podopieczne tych trzech pań zagrały w turnieju.
Doceniono wkład klubu sportowego „Tytani” Wejherowo, dzięki któremu część dziewcząt nadal rozwija swoje umiejętności, przyczyniając się tym samym do sukcesów „Samochodówki” w szkolnych rozgrywkach.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Niepokonane okazały się absolwentki, ale doceniamy grę wszystkich. Były i łzy wzruszenia, a to bezcenna nagroda dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację turnieju.
J. Syska

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.