Zaginęła nastolatka

Wejherowscy policjanci od niemal tygodnia poszukują zaginionej 13-letniej Małgorzaty Rogksz z Bożegopola Wielkiego, która w piątek wyszła ze szkoły i udała się prawdopodobnie w kierunku Rumi.

Każda osoba, która może wiedzieć gdzie przebywa zaginiona dziewczynka proszona jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji, można dzwonić pod numer alarmowy 997.
Informację o zaginięciu 13-letniej Małgorzaty Rogksz zam. Bożepole Wielkie (Gmina Łęczyce) policjanci otrzymali w piątek po południu. Z ustaleń policjantów wynika, że dziewczynka wyszła szybciej ze szkoły, niż kończą się jej lekcje i pojechała najprawdopodobniej do Rumi, do swoich znajomych.
Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm , waga 50 kg, szczupła budowa ciała, w chwili zaginięcia ubrana  była czarną sukienkę długości do kolan, czarne rajstopy oraz czarne buty na obcasie. Ponadto miała na sobie ubraną kurtkę koloru brązowego skóropodobną oraz miała przy sobie torbę na ramię koloru czarnego z białymi napisami.
Osoby, które znają obecne miejsce pobytu Małgorzaty Rogksz proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie (ul. Dworcowa 14) pod numerami telefonu 58 672 97 22, 58 672 97 85 lub z najbliższą jednostką policji albo pod numerem alarmowym 997.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.