Rowerowe podróże

Spotkanie autorskie z parą pasjonującą się wyprawami rowerowymi – Aleksandrą Szczepańską i Danielem Sienkiewiczem odbędzie się 23 stycznia br. o godz. 18.30 w Kamienicy Sztuki.

 

Aleksandra Szczepańska i Daniel Sienkiewicz organizują długodystansowe wycieczki rowerowe po Polsce, aby poznać najpiękniejsze szlaki rowerowe. Wspólnie przejechali m.in. Velo Dunajec i Szlak Orlich Gniazd. Para podróżuje z sakwami, a namiot służy im jako nocleg. Istotą ich podróży jest poczucie wolności i samodzielności. Aby upamiętnić wyprawy i dzielić się z szerokim gronem miłośników podróży na dwóch kółkach, prowadzą kanał na YouTube. Możemy zobaczyć wiele materiałów z wypraw – z Velo Czorsztyn, z Góry Krzyży czy też z Żelaznego Szlaku Rowerowego.
Aleksandra i Daniel podzielą się sposobami i patentami na spokojny nocleg w namiocie i zainspirują do podróżowania z sakwami. Do całości, dorzucą pigułkę poznanej kultury i tradycji odwiedzonych miejsc. Z pewnością zachęcą wielu z nas do zorganizowania własnej wyprawy.
Bezpłatne bilety do pobrania w kasie Filharmonii Kaszubskiej.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.