Ostatni mecz Tytanów w 2023 roku

Piłka ręczna. I liga

Tytani Wejherowo musieli uznać wyższość Warmii Energa Olsztyn. Ostatni w tym roku mecz wejherowskich szczypoiorniaków zakończył się wynikiem: Warmia Energa Olsztyn – Tytani Wejherowo 36:26 (20:14).

 

Wicelider rozgrywek po tym meczu stał się liderem, a Tytani zajmują czwartą lokatę w I lidze szczypiorniaka. Gospodarze już od początku meczu narzucili swój styl gry i objęli prowadzenie. Najpierw były to dwie bramki, ale w trakcie pojedynku przewaga bramkowa rosła. Warmia na przerwę schodziła już z sześciobramkową przewagą. Druga część nie zmieniła obrazu gry, bo gospodarze nadal przeważali, panując na parkiecie.
Gospodarze wygrali zasłużenie prowadząc swoją grę od samego początku meczu. Porażka aż 10 bramkami jest zbyt wysoka, ale była też skutkiem dużego osłabienia wejherowian. Kontuzje zawodników, choroby najskuteczniejszych strzelców i inne sprawy osobiste odmieniły obraz gry Tytanów. Tytani Wejherowo następny mecz rozegrają już w nowym, 2024 roku i zmierzą się u siebie 20 stycznia o godz. 18:00 z USAR Kwidzyn.
Tytani Wejherowo: Nowosad, Jurkiewicz, Wicon, Iwanowski, Kreft, Warmbier, Maćkowiak, Nowociński, Szafrański, Rompa, Pohnke, Cholcha.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.