Podziękowania dla pracowników MOPS

Dzień Pracownika Socjalnego

Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt wraz ze swoim zastępcą Arkadiuszem Kraszkiewiczem odwiedzili Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie, aby złożyć życzenia wszystkim pracownikom z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

 

Prezydent Krzysztof Hildebrandt złożył życzenia wszystkim pracownikom tej ważnej placówki i powiedział, że pracownicy MOPS stanowią dobry i zgrany zespół, który potrafi skutecznie pomagać potrzebującym wsparcia mieszkańcom Wejherowa. Pracowni socjalni wspierają mieszkańców w rozwiązywaniu różnych trudnych życiowych spraw.
– Praca pracownika socjalnego jest bardzo trudną działalnością na rzecz społeczności miasta i wymaga od pracowników taktu, szerokiej wiedzy, kompetencji, wrażliwości na ludzką krzywdę, a także umiejętności prowadzenia rozmów z osobami w trudnych sytuacjach życiowych. Wspólnie z zastępcą prezydenta Arkadiuszem Kraszkiewiczem jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy Wam dużo zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy – podkreślił prezydent Krzysztof Hildebrandt.
W trakcie spotkania dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie Anna Kosmalska podziękowała wszystkim za zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych. Kilku wyróżniającym się pracowniczkom dyrektor MOPS wręczyła awanse zawodowe.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.