Seniorzy na scenie

Muzyka i radość w pałacu

Po raz szósty w wejherowskim pałacu 29 października odbył się Rodzinny Przegląd Pieśni Seniora i jak co roku był okazją do zabawy, radości i integracji.

 

W pięknych wnętrzach pałacu, czyli Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej wystąpili soliści i zespoły. Wszystkich przywitali, a potem dziękowali za wspaniałe występy Michał Hinc, dyrektor Muzeum PiMKP oraz Jacek Drewa, organizator festiwalu (obaj na zdjęciu obok). Podziękowania kierowano do wszystkich, którzy pomogli zorganizować tę imprezę (m.in. Maria i Franciszek Sychowscy). Obok wspomnianego muzeum wśród współorganizatorów znalazło się Stowarzyszenie Wsparcia Osób Niepełnosprawnych i Seniorów „ŻYJ Godnie” oraz władze samorządowe powiatu wejherowskiego.
Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy przeglądu zgodnie podkreślają, że spotkanie z muzyką i piosenkami w wykonaniu seniorów było pełne radości, uśmiechów, dobrej energii i życzliwości. Gratulujemy wykonawcom talentu i udanych prezentacji muzycznych, dodając, że „Puls Wejherowa” jest jednym z patronów medialnych tej imprezy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.