Z Wejherowa do Turcji

W ramach projektu Erasmus +

Dwie nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie: Anna Korzonek i Marta Zdunkowska uczestniczyły w projekcie Erasmus+ o nazwie Environmental Wars with Digital Games. Projekt, realizowany przez wejherowską szkołę oraz szkoły partnerskie z Włoch, Portugalii i Turcji, przyniósł niezapomniane przeżycia i nowe spojrzenie na edukację.

 

Tym razem spotkanie przedstawicieli kilku szkół odbyło się w Kusadasi w Turcji. Dla nauczycieli była to okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami, ale także szansa na zobaczenie rezultatów ich wspólnej pracy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez turecką organizację pozarządową KUKSET. Publiczność składała się z dyrektorów lokalnych szkół, prezydentów i członków organizacji pozarządowych, nauczycieli oraz przedstawicieli władz lokalnych.
Podczas pobytu w Kusadasi, nauczycielki miały również okazję odkrywać uroki tego malowniczego kurortu i pięknej okolicy.
To wydarzenie było efektem nie tylko ciężkiej pracy każdego z partnerów projektu, ale także dobrej współpracy i przyjaźni, która przyczynia się do przekształcania wspólnych celów w rzeczywistość. Nauczycielki są wdzięczne za tę inspirującą podróż i czekają na kolejne wyzwania, jakie przyniesie uczestnictwo w projekcie Erasmus+.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.