Tytani wygrali w Iławie

Piłka ręczna. I liga

To był pojedynek dwóch mocnych i skutecznych drużyn. Na wyjeździe Tytani Wejherowo zagrali z Aqua-Instal Jeziorak Iława i wygrali ten trudny pojedynek 29:32 (17:14).

 

Jeziorak, gdyby wygrał stałby się liderem rozgrywek, więc gospodarze rozpoczęli ostro i błyskawicznie objęli prowadzenie. Drużyna kierowana przez grającego trenera prowadziła przez zdecydowaną większość meczu, a w pewnym momencie różnica wynosiła aż 8 bramek.
W 43 minucie Tytani przegrywali już 26:17. W tym czasie iławianie stracili „strategicznego” gracza, który kontuzjowany trafił do szpitala.

Natomiast w bramce wejherowian na wysokości zadania stanęli bramkarze, broniąc strzały „sam na sam” i kolejne rzuty karne. Przewaga gospodarzy zaczęła szybko maleć. Kapitan drużyny P. Warmbier zdobył aż 10 bramek.
Gra Jezioraka niespodziewanie „siadła”, a nasi zaczęli się rozpędzać. Aqua-Instal przez 10 minut nie potrafili pokonać bramkarzy z Wejherowa. Końcówka meczu była pokazem bezsilności w ataku gospodarzy oraz utraty wiary w zwycięstwo.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.