W bibliotece o rekinach

W sobotę spotkanie z Justyną Szumacher

Młodzi odkrywcy morskiego świata! Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na fascynujące spotkanie z rekinami w sobotę 28 października o godzinie 10.30. W podróż do tajemniczego świata rekinów zabierze uczestników Justyna Szumacher – pasjonatka nurkowania z rekinami.

 

Razem z Justyną Szumacher będziemy odkrywać tajemnice i piękno tych niesamowitych stworzeń morskich. Zobaczycie interesujące filmy, spektakularne zdjęcia, a nawet prawdziwe zęby różnych gatunków rekinów oraz dużą „piłę” ryby piły. To będzie niezapomniana przygoda pełna fascynujących opowieści i niesamowitych zagadek morskich.
Justyna Szumacher jest autorką bloga www.rekiny.eu. Podczas spotkań opowiada o przygodach przywiezionych z najdalszych zakątków świata. Swoją charyzmą zaraża innych do podróżowania i z wprowadza słuchaczy w świat pasji. Jej celem jest – jak sama twierdzi, jest „odczarowanie” złego wizerunku rekina z filmu „Szczęki”. J. Szumacher była m.in. prelegentką 23. Ogólnopolskiego Spotkania Podróżników, Alpinistów i Żeglarzy „Kolosy”.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.