Wiadukt drogowy zamontowany

Budowa Węzła Śmiechowo (Zryw) - etap II

Zakończyło się montowanie wiaduktu drogowego Węzła Śmiechowo (Zryw). Inwestycja robi ogromne wrażenie! W ramach inwestycji, powstanie m.in. wiadukt podziemny, ronda i ulice dojazdowe, bezkolizyjne skrzyżowanie z wiaduktem pod drogą.

 

Ta bardzo ważna dla mieszkańców miasta inwestycja rozpoczęła się w lutym tego roku. To drugi etap budowy Węzła Śmiechowo (Zryw). Wykonawcą inwestycji jest POLIMEX Infrastruktura Sp. z o.o., a termin zakończenia budowy planowany jest na czerwiec 2025 roku.
W ramach inwestycji, powstanie wiadukt podziemny, ronda i ulice dojazdowe, bezkolizyjne skrzyżowanie z wiaduktem pod drogą, oddzielny pas jezdni w kierunku Gdyni, rondo pomiędzy drogą a torami kolejowymi z drogami dojazdowymi w kierunku Gdyni. Powstaną chodniki, ścieżki rowerowe, wybudowane zostaną sieci kanalizacji deszczowej, oświetleniowej, kanału technologicznego, monitoringu miejskiego oraz przebudowana zostanie infrastruktura kolidująca z projektowanym układem drogowym. Zostaną również wyremontowane drogi gminne na osiedlu Sikorski Park.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.