Tydzień Pomocy

Od 24 lutego do 1 marca w Wejherowie, Rumi, Redzie, Gniewinie i w Szemudzie,  prowadzona będzie akcja  „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

W ramach akcji każdy zainteresowany, pokrzywdzony w wyniku  przestępstwa, będzie mógł zgłosić się po pomoc do Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie lub do komisariatów policji w Rumi, Redzie, Gniewinie i Szemudzie.
Można się tam zgłaszać w terminie od 24 do 28 lutego br. w godzinach od 10.00 do 18.00. W sobotę 1 marca można skorzystać z pomocy  Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie oraz komisariatów policji w Rumi i Redzie, w godzinach od 10.00 do 13.00.
W Ośrodkach Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem będą pełnione dyżury od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w sobotę w godz. od 10.00 do 13.00. Informacji prawnej udzielać będą adwokaci, radcowie prawni, prokuratorzy, funkcjonariusze policji, czyli osoby, które posiadają specjalistyczną wiedzę dotyczącą postępowania przygotowawczego oraz – w zakresie postępowania wykonawczego – kuratorzy sądowi i komornicy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.