Hip Hop Fest po raz 7.

Koncert na koniec wakacji

Miłośnicy muzyki hip-hopowej w minioną sobotę spotkali się w wejherowskim Parku Miejskim, aby wziąć udział w siódmej edycji Hip Hop Fest. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt.

 

Festiwal odbywa się co roku w ostatni weekend wakacji i przyciąga coraz to większe gwiazdy muzyki hip hop. Głównym założeniem wydarzenia jest promowanie młodych lokalnych wykonawców, dla których często jest to pierwsza okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed większą publicznością.
Na scenie wystąpili: Lotus, Młody Cegła, Tenet, Strachu, Ausustraper oraz sami organizatorzy imprezy, czyli NZP. Następnie zaprezentował się pochodzący z Gdyni Młody ATZ. Po znakomitym występie przyszła pora na główną gwiazdę wieczoru – Adama Ostrowskiego, występującego pod artystycznym pseudonimem O.S.T.R. ma na swoim koncie 30 autorskich albumów muzycznych oraz Diamentową Płytę za album “Życie po śmierci”, a także 10 platynowych i siedem złotych płyt. O.S.T.R. w swoim dorobku ma również pięć Fryderyków. Zarówno młodsza jak i starsza część publiczności znakomicie bawiła się do muzyki tego legendarnego już wykonawcy.
Podobnie jak poprzednie edycje, Hip Hop Fest połączony był ze zbiórką na cel charytatywny. W tym roku zbierano datki na schronisko dla zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.