Karta Mieszkańca ważna przez rok

Uprawnienia Wejherowskiej Karty Mieszkańca są ważne tylko jeden rok! Jedynie seniorom ważność Karty upływa po trzech latach od jej założenia. Po tym czasie, chcąc korzystać ze zniżek oraz rabatów u partnerów, należy przedłużyć jej aktywność.

 

Można to zrobić on-line, w Urzędzie Miejskim w Wejherowie przy ul. 12 Marca 195, oraz w punktach obsługi wniosków – w Ekofabryce, Filharmonii Kaszubskiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zachęcamy zwłaszcza do skorzystania z aplikacji mobilnej: wejherowskakarta, która daje nam możliwość szybkiego wnioskowania o nowy pakiet: Pakiet Mieszkańca 2023! Należy tylko pamiętać o dołączeniu odpowiednich dokumentów zgodnych z regulaminem.
Posiadasz konto rodzinne?
Pamiętaj – przedłuż ważność karty dzieciom!
Pamiętajmy też, aby Kartę przedłużyć swoim dzieciom, wystarczy dodać im tylko Pakiet Mieszkańca 2023. Dziecko weryfikowane jest na podstawie uprawnień rodzica/opiekuna prawnego.
Nie posiadasz jeszcze Karty Mieszkańca? Zachęcamy do jej założenia

Kartę Mieszkańca może posiadać każdy mieszkaniec Wejherowa, który m.in. rozlicza w mieście podatek dochodowy, jest emerytem lub rencistą, a także jako osoba pełnoletnia posiada aktualną legitymację studencką lub szkolną.
www.wejherowskakarta.pl

 

Dlaczego warto mieć taką Kartę?

Na posiadaczy karty czeka wiele korzyści – rabaty, zniżki i promocje oferowane przez instytucje miejskie oraz lokalnych przedsiębiorców, którzy przystąpili do projektu.
Punkty obsługi wniosków Wejherowskiej Karty Mieszkańców:
• EKOFABRYKA, ul. Fabryczna 10 (pon. 7-18, wt.-pt. 7-15)
• Filharmonia Kaszubska, ul. Sobieskiego 255 (pon.-ndz. 10-21)
• Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kaszubska 14 (pon. 8-15, wt.-pt. 10-18)

Władze miasta zachęcają do wyrobienia Wejherowskiej Karty Mieszkańca dla Ciebie i Twojej Rodziny!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.