Podzemia Jantarowégo Grifa – beta testy i warsztaty tworzenia gier

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie oraz Frozengem Studio zapraszają na zamknięte beta testy gry Lochy Bursztynowego Gryfa, podczas których będzie możliwość rozegrania paru rozgrywek w nowej odsłonie gry. Czeka na Was totalnie nowa odsłona graficzna i rozbudowany gameplay gry.

Po ukończeniu beta testów gry otrzymacie dyplom, który może ułatwić zdobycie pierwszej pracy w branży gier. Spotkanie odbędzie się dnia 28.08.2023 r. w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie w Książnicy prof. Gerarda Labudy w godz. 9.00-18.00, z podziałem na grupy. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców na udział.
Oprócz tego Muzeum zaprasza na warsztaty tworzenia gier w Unreal Engine 5, które pokażą, jak wiele profesji i zawodów wiąże się z procesem produkcyjnym gier. Na zajęciach będziemy krok po kroku przedstawiać możliwości silnika Unreal Engine 5. Warsztaty odbędą się w dniu 29.08.2023 r. w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie w sali Książnicy prof. Gerarda Labudy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 8:00. Planowane zakończenie zajęć o godz. 16:00.
Wydarzenia będą prowadzone w języku polskim. Liczba miejsc ograniczona!
Wejdź na stronę i zapisz się na wydarzenia: www.jantargamedev.pl

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.