Morskie opowieści w gminie Łęczyce

Ciekawe wakacje z GIKiB

Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach z siedzibą w Strzebielinie, jak co roku, przygotowała na wakacje ciekawą ofertę dla dzieci. Tym razem były to różnorodne zajęcia o tematyce morskiej.

 

Akcja wakacyjna w Gminnej Instytucji Kultury i Bibliotece w Łęczycach z siedzibą w Strzebielinie przebiegała pod hasłem „Morskiej przygody”. Uczestnicy zajęć, które odbyły się w siedzibie GIKiB w Strzebielinie tworzyli piękne latarnie z gliny oraz poznawali ich historię.
W trakcie morskich zabaw dzieci odwiedził Wójt Gminy Łęczyce – Piotr Wittbrodt (na zdjęciu powyżej).
Dzieci miały do pokonania różne tory przeszkód, wykonywały ciekawe i kolorowe eksperymenty, korzystały z zaplatania warkoczy, malowania twarzy, zajęć z flagami oraz puszczania baniek.
Aby na chwilę odetchnąć po wysiłku dzieci mogły skorzystać z pokoju relaksacyjnego. Organizatorzy bardzo dziękują najmłodszym mieszkańcom gminy za aktywny udział w zajęciach! Ahoj!
Dużym zainteresowaniem cieszyła się także inna propozycja Gminnej Instytucji Kultury. Na początku wakacji zakończył się konkurs na „Życzenia dla Gminy Łęczyce”. Jubileusz 50-lecia Gminy Łęczyce jest świetną okazją, by mieszkańcy mogli życzyć gminie, w której na co dzień mieszkają wszystkiego najlepszego. Życzenia konkursowe, które nadesłali mieszkańcy miały zarówno formę prac plastycznych, jak i ciekawych i wesołych filmów. Organizatorzy bardzo dziękują uczestnikom za kreatywność i piękne prace.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.