Trwa budowa ulicy

Osiedle Sikorski Park

Na Osiedlu Sikorski Park w Wejherowskie trwa remont lokalnej drogi wewnętrznej w ramach budowy Węzła Śmiechowo (Zryw). Inwestycja realizowana jest zgodnie z zapowiedziami władz miasta i po konsultacjach z mieszkańcami osiedla.

 

W ramach inwestycji wyremontowany zostanie odcinek drogi wewnętrznej rozpoczynający się od ul. Sikorskiego wraz z utwardzeniem pobocza. Dodatkowo na osiedlowym boisku zamontowane zostaną piłkochwyty.
– Zgodnie z obietnicami przystąpiliśmy do remontu drogi wewnętrznej na Osiedlu Sikorski Park – wyjaśnia Beata Rutkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa ds. Rozwoju Miasta. – Tak jak zapowiadaliśmy, inwestycja zostanie wykonana w ramach budowanego w pobliżu dużego węzła drogowego. Zakres prac konsultowaliśmy ze wspólnotami mieszkaniowymi osiedla i mieszkańcami tej części miasta.
Jak dodaje radny Piotr Bochiński, kształt drogi wewnętrznej na osiedlu został wypracowany przez mieszkańców i władze miasta podczas konsultacji.
– Kilkakrotnie spotykaliśmy się, radni i włodarze miasta, w sprawie budowy tej ulicy z mieszkańcami osiedla – mówi Piotr Bochiński. – Zgodnie z zapowiedziami miasta, dziś z satysfakcją obserwujemy, że rozpoczęły się prace przy budowie tej ulicy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.