Maximus wywalczył medale

Wejherowscy kickboxerzy i kickboxerki

Chłopcy i dziewczęta z wejherowskiej sekcji kickboxingu Klubu Sportowego Maximus rywalizowali podczas mistrzostw rozegranych w Wejherowie i wywalczyli cenne medale.

 

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Maja Zieman, drugie – Patrycja Guza, a trzecie – Helena Sinoradzka.
W kategorii dziewcząt do lat 7 zwyciężyła Liliana Petrow, a drugie miejsce zajęła Luiza Pionk.
W kategorii chłopców 6 lat pierwsze miejsce zajął Michał Kramp wyprzedzając Kacpra Talagę i Piotra Burzana. W kategorii chłopców 7-8 lat wygrał Jan Burzan, drugie miejsce zajął Filip Reszczyński, a trzecie – Igor Talaga.
W kategorii chłopców 9-12 lat zwycięstwo wywalczył Franciszek Linkowski, drugie miejsce zajął Oliwier Reszczyński, trzecie Yeremi Petrow, a czwarte Nikolas Wróblewski.
W kategorii chłopców 9-13 w grupie zaawansowanej zwyciężył Robert Baran, drugi był Filip Pionk, a trzeci – Nikodem Nosek.
Szkolenie sportowe i zajęcia sportowo-rekreacyjne dzieci i młodzieży dofinansowane są ze środków Miasta Wejherowa w ramach dotacji udzielanych organizacjom pozarządowym.

 

Klub kickboxingu KS Maximus zaprasza w sierpniu, w każdą środę na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dzieci i młodzieży. Zajęcia będą się odbywały o godz. 18.00 – grupa 6-12 lat i o godz. 19.00 – grupa od 13 lat w sali nad basenem przy Szkole nr 8 w Wejherowie. Zajęcia dofinansowane są ze środków Miasta Wejherowa w ramach Akcji Lato.
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.