Mistrzostwa juniorów i turniej

Okręgowe Mistrzostwa Juniorów i Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa złożyły się na imprezę pod nazwą Gala Boksu w Wejherowie. Zawody, które odbyły się 15 lutego zorganizował Wejherowski Klub Bokserski „Gryf”.

Zawodnicy WKB pokazali się z bardzo dobrej strony, mimo iż nie wszyscy wygrali swoje walki. Wejherowscy pięściarze mogli liczyć na gromki doping licznie zgromadzonej publiczności.
–  Cieszę się, że impreza się udała się, a zawodnicy i kibice są zadowoleni z udziału w zawodach – mówi Wojciech Wasiakowski, prezes WKB. – Dziękujemy wszystkim – zawodnikom za zaangażowanie, publiczności za doping. Przede wszystkim dziękuję sponsorom i władzom miasta, bez wsparcia których turniej by się nie odbył.
Oprócz bokserów z Wejherowa, w gali wzięli udział zawodnicy klubów: Czarni Słupsk, Bombardier Gdynia, Wisła Tczew, Beniaminek Starogard, Wilk Kościerzyna, Nowi Polnica,Garda Wicko oraz Korona Wałcz.  Prezes Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego Jerzy Guss wyraził zadowolenie, że w Wejherowie odrodziło się środowisko bokserskie, zwłaszcza, że nie brakowało tu znakomitych zawodników, takich jak Hubert Skrzypczak (obecny na gali) czy nieżyjący już Henryk Dampc.
Wejherowską galę pozytywnie ocenił także Bogdan Tokłowicz, zastępca prezydenta, który obserwował mistrzostwa i turniej.

BaK.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.