Do kina z Kartą Mieszkańca

Na okres letni dla posiadaczy Wejherowskiej Karty Mieszkańca wprowadzono zniżkę na bilety do kina w Wejherowskim Centrum Kultury. To dobra wiadomość tym bardziej, że w repertuarze są ciekawe pozycje.

 

Obniżka ceny wzrosła do 4 zł i jest odliczana od cen biletów zarówno normalnych jak i ulgowych. Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2023 roku.
A co możemy obejrzeć w kinie w Filharmonii Kaszubskiej? Między innymi taki hit, jak „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 1”, czyli siódmą część popularnej serii z Tomem Cruisem w roli głównej. Ten film WCK zagra już od 28 lipca.
Repertuar kina znajduje się na stronie Filharmonii Kaszubskiej https://wck.org.pl/.

Jak uzyskać kartę mieszkańca?

Osoby, które jeszcze nie posiadają Wejherowskiej Karty Mieszkańca, zachęcamy do złożenia wniosku online w serwisie wejherowskakarta.pl. Wystarczy kliknąć w przycisk – załóż konto, należy dołączyć do wniosku skan lub zdjęcie dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania w Wejherowie (o których mowa w regulaminie). Można również złożyć wniosek osobiście w punkcie wydawania kart, w kasie biletowej w Filharmonii. Wystarczy okazać odpowiedni dokument potwierdzający miejsce zamieszkania w Wejherowie. Wykaz dokumentów znajdziemy w regulaminie: https://wejherowskakarta.pl/cmsImages/regulamin.pdf.
Dzięki karcie, mieszkańcy Wejherowa mogą czerpać korzyści – zarówno z tańszych biletów do obiektów kultury, jak i cieszyć się z lepszych warunków korzystania z rekreacji i sportu.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.