Piknik na zakończenie projektu unijnego w Przedszkolu Specjalnym

Dodatkowe środki na sprzęt i szkolenia

W Przedszkolu Specjalnym, funkcjonującym w ramach Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego w Wejherowie odbył się piknik z okazji zakończenia projektu unijnego. Dla dzieci był okazją do zabawy, a dla nauczycieli i rodziców – do integracji.

 

Gośćmi pikniku byli: starosta wejherowski Gabriela Lisius (w środku) i radny powiatu Tomasz Damaszke, którzy wraz z dyrektor PZKS w Wejherowie - Małgorzatą Woźniak (z lewej strony) pomagali pokroić tort dla uczestników wydarzenia.
Gośćmi pikniku byli: starosta wejherowski Gabriela Lisius (w środku) i radny powiatu Tomasz Damaszke, którzy wraz z dyrektor PZKS w Wejherowie – Małgorzatą Woźniak (z lewej strony) pomagali pokroić tort dla uczestników wydarzenia.

Łzy wzruszenia, kwiaty, mnóstwo podziękowań i radosne buzie przedszkolaków – tak można w skrócie opisać piknik, podczas którego podsumowano projekt prowadzony przez dwa lata w tej wejherowskiej placówce.
Zadania były realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Dzięki dofinansowaniu przede wszystkim udało się doposażyć przedszkole w sprzęt na co dzień wspierający pracę nauczycieli
Dzięki dodatkowym środkom podopieczni przedszkola mogli skorzystać z turnusów rehabilitacyjnych, a kadra przedszkolna podnosiła swoje kwalifikację podczas różnych szkoleń i kursów.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.