Aktywnie i bezpiecznie

Półkolonie letnie w Wejherowie

Półkolonie letnie dla najmłodszych dzieci to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w aktywny i kreatywny sposób. W Wejherowie, dokładnie w Szkole Podstawowej nr 6, organizowane będą wakacje w mieście – wesoło, aktywnie i bezpiecznie.

 

W półkoloniach będą mogły wziąć udział dzieci mieszkające w Wejherowie, które ukończyły klasę zerową do czwartej klasy szkoły podstawowej, a których oboje rodzice pracują zawodowo.
– Zbliżają się wakacje, które są czasem wypoczynku i zabawy dla dzieci, ale dla rodziców pracujących to moment trudny, bo trzeba ten wolny czas naszym najmłodszym zorganizować. Dlatego wzorem ubiegłego roku, z inicjatywy prezydenta Krzysztofa Hildebrandta zorganizowane zostaną w mieście półkolonie letnie –mówi Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa ds. ekonomicznych i społecznych. – Będzie to wielka atrakcja dla dzieci, które spędzą ten czas ze swoimi rówieśnikami, poznając miasto, korzystając z wielu ciekawych zajęć. Skorzystają na tym zarówno dzieci, jak i ich rodzice, zwłaszcza, że dla posiadaczy Wejherowskiej Karty Mieszkańca oferujemy atrakcyjne zniżki.
– Dla dzieci, które spędzą dwa tygodnie w naszej szkole zaplanowaliśmy szereg atrakcji, wśród których będą gry i zabawy integracyjne, zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne, przyrodnicze, w programie także warsztaty z robotyki – informuje Piotr Litwin, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie. – Odwiedzimy Ekofabrykę, planujemy wycieczki do Sławutówka i Gowina oraz na seans filmowy do Filharmonii Kaszubskiej. W programie półkolonii znajdzie się również wyżywienie.

 

Półkolonie letnie odbędą się w Szkole Podstawowej nr 6 w dwóch terminach: od 17 do 28 lipca i od 31 lipca do 11 sierpnia. Zajęcia będą prowadzone w godz. 8-16.
Rekrutacja trwa od 12 do 19 czerwca w Szkole Podstawowej nr 6 – tel. 58 672 10 73.
Szczegóły na stronie: www.sp6wejherowo.pl/
Koszt uczestnictwa w półkoloniach wynosi 1000 zł, a dla posiadaczy Wejherowskie Karty Mieszkańca – 500 zł.
Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.