Luzinianki najlepsze w województwie

Tenis stołowy

Tenisistki GOSRiT Energa Mar-Bruk ZRB Luzino zostały Drużynowym Młodzieżowym Mistrzem Województwa Pomorskiego w tenisie stołowym. Luzinianki wystąpiły w składzie: Paulina Oleksik i Magda Płotka.

 

Mistrzostwa w Gdańśku były jednocześnie eliminacjami do 35. Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w czerwcu w Szczawnie Zdroju. Podopieczne trenera Waldemara Płotki w finale pokonały drużynę MTS Kwidzyn.
Wcześniej w spotkaniach ligowych luzinianki zmierzyły się w Białymstoku z wiceliderkami I ligi tenisa stołowego, Dojlidy i pojedynek zremisowały 5:5. Natomiast 6 maja, GOSRiT Luzino walczył o punkty ligowe w Luzinie z drużyną Manekin Toruń. Tym razem luzinianki uległy przyjezdnym 3:4. Tenisistki GOSRiT Energa Mar-Bruk ZRB są na trzecim miejscu w ligowej tabeli.
Mecenasem luzińskiej drużyny jest Energa z Grupy ORLEN. Sponsorem tytularnym jest firma Mar-Bruk ZRB z Luzina. Sponsorem głównym firma Lenap Hale z Gościcina. Ponadto drużynę wspierają: Gmina Luzino, Powiat Wejherowski, Hydro-Bud z Odargowa i Leotour z Wejherowa. Sekcja Tenisa Stołowego KTS-K GOSRiT Luzino to tegoroczny Wiodący Ludowy Zespół Sportowy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.