Luzinianki były trzecie

Luzino. Tenis stołowy

W hali sportowej GOSRiT w Luzinie, odbył się półfinał Drużynowego Pucharu Polski Kobiet w tenisie stołowym. Tenisistki Energa Mar-Bruk ZRB Luzino zajęły trzecie miejsce.

 

W turnieju udział wzięły zwyciężczynie finałów wojewódzkich z województw: pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i Wielkopolski. Zawody wygrała drużyna Wamet Dobry Wiązar Dąbcze, która wyprzedziła: Energa Manekin Toruń, GOSRiT Energa Mar-Bruk ZRB Luzino oraz Griffin’s Spin Szczecin. Luzińska drużyna pechowo rozpoczęła zawody, bo od porażki 3:4 z toruniankami i przez to została sklasyfikowana na 3 miejscu. Tym turniejem zakończyła się tegoroczna przygoda drużyny z rozgrywkami Pucharu Polski.
Turniej został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezesa Krajowego Zrzeszenia LZS, Prezesa Pomorskiego LZS, Prezes PWZTS i Wójta Gminy Luzino. Mecenasem luzińskiej pierwszoligowej drużyny jest Energa z Grupy ORLEN.
Sponsorem tytularnym firma Mar-Bruk ZRB z Luzina, sponsorem głównym firma Lenap Hale z Gościcina. Ponadto drużynę wspierają: Gmina Luzino, Powiat Wejherowski i sponsorzy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.