Przeważyła skuteczność

Piłka ręczna. Tytani przegrali z Sokołem

Na własnym parkiecie Tytani zmierzyli się z drużyną z Kościerzyny – KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna i przegrali ten pojedynek 35:41 (20:22).

 

Goście tak wyraźnie wygrali, bo byli bardzo, bardzo skuteczni. Nie zabrakło jednak sportowych emocji i gorącego wspaniałego dopingu kibiców.
Sokół z Kościerzyny był tego dnia za silny. Goście zagrali twardo i konsekwentnie i wykorzystywali każdy błąd Tytanów, zwłaszcza błędy w obronie. Początek pojedynku był wyrównany, a nasza drużyna rozgrywała piłkę ze spokojem i opanowaniem. Tytani prowadzili nawet dwiema bramkami, ale każdy błąd kończył się utratą bramki i pierwsza część zakończyła się dwubramkową przewagą gości.
Druga połowa zmieniła obraz gry, bo Sokół narzucił szybkie tempo gry i zaskoczył gospodarzy skutecznością rzutową. Dzięki temu szybko osiągnął przewagę bramkową, którą utrzymał do końca. Mimo porażki kibice i tak byli usatysfakcjonowani dobrym pojedynkiem.

Grę wejherowian pozytywnie ocenili trenerzy obydwu zespołów, a trener Tytanów pogratulował przyjezdnym wyjątkowej dyspozycji oraz skuteczności.
W przerwie meczu zaprezentowano drużyny młodzieżowe Tytanów, a także wręczono nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników.
Tytani Wejherowo zajmują piąte miejsce w tabeli I ligi szczypiorniaka. Teraz, 25 marca (sobota), Tytani na wyjeździe zmierzą się z MKS Grudziądz.
Skład Tytanów Wejherowo: Nowosad, Żyłowski, Sałata, Wejher, Warmbier, Bartoś, Jurkiewicz, Koss, Bury, Pohnke, Rompa, Wicki, Bach, Przymanowski, Pałkowski.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.