Zabawa na Dzikim Zachodzie

Dzień Kobiet w gminie Łęczyce

Western, czyli zabawa niczym na Dzikim Zachodzie była przewodnim tematem świętowania Dnia Kobiet w Gminie Łęczyce. W piątkowy wieczór 3 marca br. do świetlicy w Kisewie zaprosiła panie (i nie tylko) Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka.

 

Pomysłowość na kolorowe i stylowe stroje była ogromna. Dobre nastroje uczestników zabawy dopisały, a do tańca oraz do śpiewu zachęcał panie zespół country i bluegrass „Drink Bar”.
Nie brakowało atrakcji i konkursów, takich jak szukanie złota w piasku oraz układanie konia. Menu zostało specjalnie przygotowane na ten wieczór (m.in. zupa w galopie, wielki kanion smaków, czy kapuściane dmuchnięcie z Teksasu), a kulinarną niespodzianką wieczoru była tajemnicza pozycja z menu pod nazwą „Kawał Drania na desce”. Tym draniem okazała się doskonale przygotowana przez Przetwórstwo Mięsne Lis …tusza prosiaka.
Pamiątkowe zdjęcia z wieczoru można było wykonać dzięki Fotobudce, jak również w specjalnie na ten wieczór przygotowanych dybach. Wieczór umilił również swoim występem artystycznym Kabaret Kùńda, rozbawiając do łez gości.
Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach życzy wszystkim Kobietom na cały pozostały rok, dużo uśmiechu, radości i takiej energii, jaką emanowały w piątkowy wieczór.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.