Festyn Rodzinny

W Gminnym Ośrodku Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie 26 lutego (niedziela) odbędzie się Festyn Rodzinny społeczności kickboxingu z powiatu wejherowskiego.

 

Podczas festynu można będzie zobaczyć walki najmłodszych adeptów kickboxingu. Odbędą się bezkontaktowe walki na pianki dla dzieci, a do zabawy zapisała się także spora grupa rodziców. Będą dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i wata cukrowa, a także loteria, w której każdy los wygrywa, licytacja rękawic z podpisem legendy światowego kickboxingu, Marka Piotrowskiego. Szczegóły na: www.facebook.com/kaszubcupkickboxing.
Obecnie w powiecie wejherowskim w dwóch klubach: Wejherowskim Stowarzyszeniu Sportowym i KTS-K GOSRiT Luzino kickboxing trenuje prawie 300 osób (najwięcej dzieci do 12 roku życia), młodzieży i dorosłych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.