W 31. Finale WOŚP nie zabrakło młodzieży

Jak co roku uczniowie powiatowych szkół włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

 

Uczennice Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. H. Roszczynialskiego w Rumi uczące się na kierunku fryzjerstwo podczas Finału WOŚP.
Uczennice Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. H. Roszczynialskiego w Rumi uczące się na kierunku fryzjerstwo podczas Finału WOŚP.

Z okazji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu wejherowskiego – w miastach i gminach – odbyło się szereg licytacji, koncertów, a także występów muzycznych i tanecznych.
Wielkie serce pokazali m.in. mieszkańcy Rumi, którzy tłumnie przybyli do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w tym mieście. Tam właśnie mieścił się Sztab Miejski WOŚP i tam odbywały się liczne wydarzenia, związane z Wielką Orkiestrą.
Do udziału w akcji charytatywnej aktywnie włączyli się uczniowie powiatowych szkół, w tym młodzież z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi. Podczas wydarzenia uczennice klas fryzjerskich wykonywały różnorodne fryzury, czesały i zaplatały kolorowe warkoczyki. Zebrane podczas Finału pieniądze zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.