Jedna osoba nie żyje, kilkoro jest rannych

W sylwestrową noc na ul. Sucharskiego w Wejherowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Również w Sylwestra na trasie Zelewo-Kochanowo wydarzył się inny niebezpieczny wypadek. Do tragedii na tej samej trasie doszło kilka dni później, 4 stycznia ok. godz. 20. Po uderzeniu samochodu w drzewo, zginął młody mężczyzna.

Audi dosłownie wbiło się w przydrożne drzewo.
Audi dosłownie wbiło się w przydrożne drzewo.

Wszystkie trzy wypadki łączy takie samo ustalenie policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego: sprawcy zdarzeń stracili panowanie nad pojazdami najprawdopodobniej wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

U góry i poniżej auta zniszczone w wypadkach 31 grudnia.
U góry i poniżej auta zniszczone w wypadkach 31 grudnia.

Poszkodowani w wypadku w sylwestrową noc  na ul. Sucharskiego w Wejherowie: kierująca volkswagenem 25-letnia kobieta oraz 45-letni pasażer samochodu kia zostali przetransportowani do szpitala. Kobieta jadąca volkswagenem w kierunku centrum Wejherowa, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem kia rio. Tym autem kierowała 40-letnia kobieta. Obie były trzeźwe.

Tego samego dnia, ale o godz. 9.30, na trasie Zelewo–Kochanowo 22-letnia kobieta kierująca renaultem równiez straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się czołowo z  samochodem ciężarowym Man. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.  
Tą samą drogą z Zelewa do Kochanowa jechało w sobotni wieczór audi 80. Kierował nim 23-letni mężczyzna, który nagle zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu zdarzenia, a podróżująca z nim kobieta i roczne dziecko trafili natychmiast do szpitala w Wejherowie. Był 4 stycznia ok. godz. 20.
Świadkowie tego wypadku proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie, pod nr tel. 58 672 97 53.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.