Trzynastka była udana

Rok 2013 dla funkcjonującego w budynku nr 13 i z 13 semestrem – Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku był szczególnie pomyślny. Obfitował w bogate wydarzenia kulturalne, ciekawe wycieczki, ale przede wszystkim miał do zaoferowania swoim studentom różnorodny program edukacyjny. Mamy nadzieję, że tak będzie również w 2014 roku.

Realizację tych zajęć w znacznym stopniu umożliwiały dotacje z Urzędu Miasta i Starostwa. Również dzięki dotacjom uczelnia wzbogaciła się o pomoce naukowe, które znacząco podnoszą poziom wykładów i czynią je bardziej atrakcyjnymi.
Współpraca z Kaszubsko Pomorską Szkołą Wyższą , Miejską  i Powiatową Biblioteką, zespołem pielęgniarek nie tylko poszerza program uczelni ale czyni z  niej partnera w realizowaniu zadań tych instytucji. Liczna delegacja przedstawicielek WUTW wzięła udział w promowaniu „pudełka życia” , pięknej i pożytecznej akcji  zaproponowanej mieszkańcom przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Urząd Miasta.
Zatem  nie wierząc przesądom (trzynastka!), ale wierząc w przychylność władz miasta i powiatu oraz w swoją własną pracę, szczęśliwie żegnamy miniony rok. Witając rok 2014 składamy podziękowania i serdeczne życzenia wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i Starostwa, darczyńcom, przyjaciołom i sympatykom uniwersytetu.
Wykładowcom i studentom życzymy, aby każdy dzień tego roku był pełen radosnych i szczęśliwych wydarzeń. 17 stycznia o godz 16.00 w Restauracji Atlantic zakończymy pierwszy semestr i podczas tej uroczystości tradycyjnie już złożymy wykładowcom podziękowania za ich pracę. A zatem do zobaczenia !
Koordynator i Rada Uczelni WUTW YMCA

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.