Statuetka dla siostry

Uznanie i podziękowanie

Siostra Sylwia Kochanowska została wyróżniona Statuetką Jakuba Wejhera za profesjonalne zarządzanie niepubliczną placówką oświatową, tworzenie życzliwego klimatu, empatię i wrażliwość na potrzeby dzieci, wzorową współpracę z samorządem miasta Wejherowa i kreowanie pozytywnego wizerunku lokalnej oświaty.

 

Siostra Sylwia Kochanowska jest dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Wejherowie, a obecnie otrzymała nominację na stanowisko Siostry Prowincjalnej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego Prowincji Poznańskiej.
Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt wspólnie z zastępcą Arkadiuszem Kraszkiewiczem podziękowali siostrze Sylwii Kochanowskiej za lata spędzone w Wejherowie, za rozmowy i spotkania. Podkreślali zwłaszcza umiejętne zarządzanie przedszkolem, dobrą współpracę z samorządem i wkład w wychowanie najmłodszych wejherowian oraz kreowanie lokalnej oświaty.
– Dziękuję za wyjątkowe zaangażowanie i oddanie, z jakim Siostra wykonywała swoją pracę, której owoce pozostawią trwały ślad w sercach najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności w dalszej posłudze i podejmowaniu nowych zadań dla dobra Zgromadzenia i wspólnoty wiernych – powiedział prezydent Krzysztof Hildebrandt.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.