Bezpłatnie online

ZUS zaprasza na szkolenia

Składka zdrowotna, zasiłki chorobowe i świadczenia dla nauczycieli to tematy szkoleń, na które zaprasza ZUS. Będą to kolejne trzy bezpłatne szkolenia on-line.

 

W poniedziałek, 14 listopada o godz. 10:00 rozpocznie się szkolenie o zmianach w zasadach naliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Na środę, 16 listopada, na godz. 10:00 ZUS zaprasza na webinarium o świadczeniach emerytalnych dla nauczycieli. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie są warunki przechodzenia na emeryturę, jakie dokumenty należy przygotować oraz kiedy złożyć wniosek o świadczenie. Również w środę, 16 listopada, o godz. 10.00 odbędzie się e-szkolenie na temat zasiłków chorobowych. Jego uczestnicy dowiedzą się kto ma prawo do zasiłku, jaki jest okres jego w wypłaty i w jaki sposób ustala się podstawę jego wymiaru.
Zapisy na dwa pierwsze szkolenia ZUS przyjmuje wyłącznie mailowo pod adresem slupsk_wydarzenia@zus.pl.
Zapisy na trzecie ZUS przyjmuje mailowo pod adresem szkolenia_gdansk@zus.pl.
Wszystkie szkolenia odbędą się za pośrednictwem aplikacji Cisco Webex Meetings. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia).

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.