Życzenia i odznaczenia

Święto Kupca oraz nadchodzące Boże Narodzenie było okazją do tradycyjnego, uroczystego spotkania członków Wojewódzkiego Zrzeszenia Handlu i Usług – Biura Rejonowego w Wejherowie. Spotkanie, które prowadził prezes Zarządu BR WZHiU w Wejherowie, Ryszard Kliczykowski, poprzedziła msza święta.

Prezes R. Kliczykowski odbiera życzenia i gratulacje od prezydenta B. Tokłowicza i przewodniczącego Radz Miasta, L. Glazy.
Prezes R. Kliczykowski odbiera życzenia i gratulacje od prezydenta B. Tokłowicza i przewodniczącego Radz Miasta, L. Glazy.

Kupcy z Wejherowa i miejscowości powiatu wejherowskiego modlili się wspólnie w kościele pw. Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej, podczas mszy św. sprawowanej przez proboszcza, ks. prałata Daniela Nowaka.

Z kolei podczas spotkania opłatkowego ks. prałat odmówił modlitwę i poświęcił opłatek, którym  dzielili się handlowcy oraz ich goście, m.in. zastępca prezydenta Wejherowa, Bogdan Tokłowicz, przewodniczący Rady Miasta i jednocześnie prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Wejherowie Leszek Glaza, prezes Powiatowego Cechu rzemiosł, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Związku Pracodawców – Brunon Gajewski.
Podczas uroczystości kilkunastu członków organizacji kupieckiej otrzymało odznaczenia resortowe.

AK.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.