Medal Miasta dla dyrektora szpitala

Andrzej Zieleniewski emerytem

W wejherowskim szpitalu pożegnano odchodzącego na emeryturę Andrzeja Zieleniewskiego, dyrektora szpitala i wiceprezesa zarządu Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. Odchodzący na emeryturę prezes, dyrektor i lekarz otrzymał podziękowania i dowody wdzięczności od współpracowników i pracowników szpitala, w którym przepracował ponad 46 lat.

 

Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, któremu towarzyszył zastępca prezydenta Arkadiusz Kraszkiewicz, uhonorował Andrzeja Zieleniewskiego najwyższym wyróżnieniem – Medalem Miasta Wejherowa.
– Jako dyrektor tej placówki był pan niezwykle skuteczny w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwój szpitala, stawiając go jednocześnie na bardzo wysokim poziomie – powiedział prezydent miasta. – Dziś wejherowski szpital jest ważnym ogniwem bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców miasta i okolicznego regionu. Dziękujemy za wszystko, co dobrego pan uczynił dla naszej społeczności.
Również prezes zarządu Szpitali Pomorskich sp. z o.o. Jolanta Sobierańska-Grenda wysoko oceniła współpracę z Andrzejem Zieleniewskim i podziękowała mu za lata jego pracy na rzecz szpitala, ale przede wszystkim na rzecz pacjentów.

Rada Nadzorcza Szpitali Pomorskich sp. z o.o. powołała nowego wiceprezesa spółki.
Został nim Jacek Pilarczyk, dotychczasowy dyrektor ds. medycznych Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie. Jacek Pilarczyk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Nowy wiceprezes posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.